Biz Sizi Arayalım
0 (262) 645 03 74
YURTİÇİ TURLAR GAP TURU MUHTEŞEM BİR İSLAMİ , KÜLTÜREL VE TARİH TURU SİZLERİ BEKLİYOR!!!!!

KONYA: (MEVLANA HAZRETLERİ , ALAEDDİN TEPESİ, ALAEDDİN KEYKUBAT CAMİSİ VE TÜRBESİ, ŞEMS İ TEBRİZİ TÜRBESİ, ETLİ EKMEK, KUYU KEBABI , ANADOLU VE SELÇUKLU DÖNEMİNE AİT BİRBİRİNDEN DEĞERLİ ESERLER VE YAPILAR,PANAROMİK ŞEHİR TURU )
 
GAZİANTEP : (GAP’IN KALBİ GAZİANTEP. DÜNYANIN 2. BÜYÜK MOZAİK MÜZESİ, 1781 YILINDA KURULMUŞ ZİNCİRLİ BEDESTEN ÇARŞISI ,TARİHİ CAMİ VE MEDRESELER. GÜMRÜK HAN, KÜLTÜR ŞEHRİ GAZİANTEPTE ŞEHİR TURU , BAKIRCILAR ÇARŞISI VE NEFİS GAZİANTEP KEBAPLARIYLA BERABER GAZİANTEP BAKLAVASI. GAZİANTEP KALESİ , TARİHİ TAHMİS KAHVESİNDE ÇAY VEYA KAHVE MOLASI , HEDİYELİK KURUYEMİŞ, BAKIR , KURUTULMUŞ SEBZE, MEŞHUR BAKLAVA İÇİN SERBEST ZAMAN)
 
ADIYAMAN : (HZ. ÜZEYİR A.S KABİR ZİYARETİ, PANAROMİK ŞEHİR TURU, BİNLERCE METRE YÜKSEKLİKTEKİ DEVASA HEYKELLERİ İLE DÜNYANIN SEKİZİNCİ HARİKASI OLAN NEMRUT DAĞI,NDA GÜNEŞİN BATIŞI SEYRETME (NEMRUT DAĞINA ÇIKIŞ İÇİN TUTULACAK ARAÇLAR EXTRA ÜCRETE TABİDİR.ORTALAMA KİŞİ BAŞI 30 -31 TL CİVARI)
 
DİYARBAKIR : ( ÇİN SEDDİN DEN SONRA DÜNYANIN EN UZUN SURLARIN OLDUĞU BİLİNEN 5100 METRE UZUNLUĞU 12 METRE YÜKSEKLİĞİ VE 12 BURC LU DİYARBAKIR SURLARI, SOKULLU MEHMET PAŞA’NIN OĞLU VEZİRZADE HASAN PAŞA TARAFINDAN YAPILMIŞ HASAN PAŞA HANI , ANADOLU’NUN EN ESKİ CAMİSİ OLARAK BİLİNEN 639 YILINDA DİYARBAKIR’IN İSLAM ORDULARI TARAFINDAN FETH EDİLMESİNDEN SONRA ŞEHRİN EN BÜYÜK HRİSTİYAN KİLİSESİNİN(MAR TOMA KİLİSESİ) CAMİYE CEVRİLMESİYLE OLUŞTURULMUŞ ULU CAMİİ, ON GÖZLÜ KÖPRÜ, DİCLE KÖPRÜSÜ, SİLVAN KÖPRÜSÜ, MERVANİ KÖPRÜSÜ OLARAK 4 AYRI İSİMLE BİLİNEN İHTİŞAMLI KÖPRÜ MERVANİLER DEVRİNDE DİYARBAKIR HÜKÜMDARI NİZAMÜDDEVLE NASR TARAFINDAN 1065 TARİHİNDE YAPTIRILMIŞTIR VE PEYGAMBERLERİN,SAHABELERİN ŞEHRİ DİYARBAKIRDA SAHABE VE PEYGAMBER KABİRLERİNİN ZİYARETLERİ)
 
MARDİN : (3500 YILLIK BİR ANTİK KENT OLAN HASANKEYF, DİZİLERDEKİ KONAKLARIYLA VE DEĞİŞİK MİMARİ TARZIYLA ÜN YAPMIŞ VE GÜMÜŞ İŞLEMECİLİĞİNİN BAŞKENTİ MİDYAT. TAŞIN İLMEK İLMEK İŞLENDİĞİ HOŞGÖRÜ DİYARI MARDİN. ULUCAMİ, DEYRUL ZAFİRAN MANASTIRI, KASIMİYE MEDRESESİ. PANAROMİK ŞEHİR TURU VE ESKİ MARDİN MAHALLESİNDE TARİHİ HAN, CAMİ, MEDRESE VE MÜBAREK ZATLARIN KABİRLERİNİN ZİYARETLERİ. MEZOPOTAMYA MANZARASIYLA ÇAY KEYFİ VE YÖRESEL ÜRÜNLERİN SATILDIĞI MARDİN DÜKKANLARINDA ALIŞVERİŞ İÇİN SERBEST ZAMAN)
 
ŞANLI URFA : (DÜNYANIN İLK YERLEŞİM BİRİMLERİNDEN BİRİ OLAN HARRAN “KÜMBET EVLERİ , DÜNYANIN İLK ÜNİVERSİTESİ OLAN 4000 YILLIK TARİHİ HARRAN ÜNİVERSİTESİ KALINTILARI , HZ.İBRAHİM (A.S) ATEŞE ATILDIĞI  VE DOĞDUĞU YER, PEYGAMBERLER DİYARI ŞANLIURFA VE BALIKLI GÖL, EYÜP A.S ÇİLEHANESİ SU KUYUSU CAMİSİ , RIZVANİYE CAMİİ ,HALFETİ “HALFETİ’DE TEKNE TURU EXTRA PROGRAM OLUP FİYATI KATILIMCI SAYISINA GÖRE 14-15 TL ARASI DEĞİŞMEKTEDİR.” VİRANŞEHİR EYYÜB NEBİ KÖYÜ, HZ EYYÜB A.S VE HANIMI RAHİME HATUN VE ELYASA PEYGAMBERİN KABİRLERİ Nİ ZİYARET ,… AKŞAM YEMEĞİ İLE BERABER MEŞHUR ÇİĞ KÖFTE, MIRRA, ŞILLIK TATLISI, İKRAMIYLA BERABER SIRA GECESİ (EXSTRA 60 TL)
 
HATAY, ANTAKYA : (HABİBİ NECCAR CAMİ VE TÜRBESİ , FARKLI İNANIŞLARIN YAŞAM ALANLARI,DÜNYANIN EN ÖNEMLİ MOZAİKLERİNİN SERGİLENDİĞİ ANTAKYA ARKEOLOJİ MÜZESİ, ANADOLU,DA YAPILAN İLK CAMİİ OLARAK BİLİNEN HABİBİ NACCAR CAMİİ, BİRBİRİYLE HEMEN HEMEN SIRT SIRTA OLAN KATOLİK KİLİSESİ,ORTODOKS KİLİSESİ PROTESTAN KİLİSESİ. HARBİYE ŞELALERİ, ÇAN, EZAN, HAZAN, KÜNEFE, ASİ NEHRİ, DEFNE SABUN İMALETHANESİ VE DEFNE’DEN İMAL EDİLMİŞ BİRBİRİNDEN GÜZEL ÜRÜNLER)
 
MERSİN, TARSUS : ( KIZ KALESİ ,CENNET VE CEHENNEM OBRUKLARI, KİTABIMIZ KUR-AN’I KERİM İN KEYF SÜRESİNDE SÖZÜ EDİLEN MÜSLÜMANLARCA VE HRİSTİYANLARCA KUTSAL SAYILAN YEDİ UYUYANLAR MAĞARASI VE ASHAB’I KEYF)
TÜM PROGRAMLARIMIZ BİTTİKTEN SONRA İSTANBUL’A DOĞRU YOLA ÇIKIP ÇİÇEK TURİZM’İN BAŞKA BİR  TURUNDA TEKRAR BERABER OLMAK DİLEĞİYLE VEDALAŞIYORUZ.
 

 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:
 
* MERCEDES TREVEGO, TOURİSMA ,MİTSİBUSHİ SAFİR VB LÜKS OTOBÜSLER İLE ULAŞIM.
* OTELLERDE 5 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
* AÇIK BÜFE 5 SABAH KAHVALTISI
* AÇIK BÜFE VEYA YÖRESEL YEMEKLERDEN OLUŞAN SET MÖNÜ 5 AKŞAM YEMEĞİ
* PROĞRAMDA BELİRTİLEN TÜM ÇEVRE GEZİLERİ
* ÇİÇEK TURİZM GÜVENCESİ ALTINDA PROFOSYONEL REHBERLİK HİZMETİ.
* ÇİÇEK TURİZM OTOBÜSÜ İÇİ İKRAMLAR
* 1618 NOLU TURİZM KANUNUNA GÖRE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI.
* KONYA ALAADDİN TEPESİNDE (PAKET) SABAH KAHVALTISI ( İÇECEKLER YOLCULARA AİTTİR )
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
 
TÜM ÖGLE YEMEKLERİ.
TÜM YEMEKLERDE ALINAN EXTRA İÇECEKLER.
TUR SÜRESİNCE YAPILAN ÖZEL HARCAMALAR.
MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ.
EKSTRA BELİRTİLEN ORGANİZASYONLAR.(SIRA GECESİ- HALFETİ TEKNE TURU –NEMRUT DAĞI V.B)
 
ÇİÇEK TURİZM LTD.ŞTİ. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI BELGE NO: 1467
ÇİÇEK TURİZM LTD ŞTİ. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI TARAFINDAN YETKİLENDİRİLMİŞ (A) GRUBU SEYAHAT ACENTESİ VE AYRICA TÜRSAB TARAFINDAN YETKİLİ SEYEHAT ACENTESİDİR.
 
 
ÖNEMLİ NOTLAR: Otobüsümüz 46+1+1 veya 54+1+1 kişilik olup en az 35 kişi gezimize kayıt olduğunda programımız gerçekleşecektir. Koltuklama kayıt öncülüğü doğrultusunda olacaktır. Hava şartları ve özel durumlar söz konusu olduğunda rehberimiz gezi program sırasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Turumuzda koltuk değişimi (Rotasyon) yapılmamaktadır. Kesin kayıt yapıldıktan sonra en geç turumuzun başlamasına 15 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde herhangi bir kesinti olmadan alınan tur bedeli geri iade edilecek olup, tur başlangıcına  15 günden daha az gün kalmış ise bu durumda yapılan iptallerde tur ücretinin %50 si kesilerek geri kalan tur bedeli iade edilir. Çiçek Turizm ltd şti standartları aynı kalmak şartı ile otellerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket tur fiyatımız Otel , Ulaşım, Çevre gezilerini kapsamaktadır. Otobüsümüzde 3 ve 4 nolu koltuklar Rehber ve yardımcısına aittir. Muhtemel olabilecek olumsuz sebeplerden dolayı ( Hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk v.b) yada misafirlerimizin rehberimizin  belirtmiş toplanma yeri ve saatine uymamaları sebebiyle tur programında belirtildiği halde gezilemeyen yerlerden firmamız Çiçek Turizm hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağını yolcularımız peşinen kabul etmiş sayılır. Söz konusu bu tur bir paket tur olup kullanılmayan hizmetlerin karşılığında herhangi bir ödeme geri iadesi yapılamaz. Turumuza kesin kaydını yaptıracak olan misafirlerimizin broşürde bulunan Tur Programı , Tur Ücreti, Oteller ve Önemli Notlar kısmında yazılanların tümünü kabul ederek karşılıklı mutabakat sağlamaları gerekmektedir.
 
İRTİBAT: ÇİÇEK TURİZM GEBZE ŞUBESİ TELF: 0262 6450374  FAKS: 0262 6450375
 ZAFER ASLAN : 0532 2913265
ADRES: HACI HALİL MH. 1215. SK. NO:3/306 (HAVUZLU PASAJ 3. KAT) GEBZE KOCAELİ.
 

GALERİ